Nasze
oferty
Wycieczki zagraniczne
zapewniamy wysokie standardy bezpieczeństwa
3 stolice - Wiedeń - Bratysława - Budapeszt - 4 dni (Węgry)
Cena już od 950 zł/os.
Liczba dni: 4   |   Dla kogo: Szkoła podstawowa klasy 4-6 Szkoła średnia

Wycieczka szkolna 3 STOLICE - nad PIĘKNYM, MODRYM DUNAJEM

Wiedeń -  wspaniałe miasto pełne cudownych zabytków, pomników, a co najważniejsze kwitnącej młodej kultury. Jego nazwa przywodzi na myśl korowody walców i oper. Wiedeńczycy zachwycają swoim językiem, a ich styl życia opiera się na czerpaniu przyjemności, z wykorzystaniem niebywałego spokoju i radości.

Bratysława - często niedoceniana, ale również imponująca europejska stolica którą warto zobaczyć.

Budapeszt - miasto uważane za jedno z najpiękniejszych miast nie tylko Europy, ale świata. Urzeka bogactwem turystycznych atrakcji, architektonicznych cudów i wieloletnią historią. Kto nie był, musi odwiedzić, a kto był chociaż raz, będzie chciał tam wrócić!

PROGRAM

Dzień 1

 • Wyjazd spod szkoły o godz. 5:00
 • Zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem: przejazd Ringiem - historyczną obwodnicą Wiednia, Ratusz, Plac Graben z Kolumną Morową, Opera Wiedeńska, Giełda, Belwedere, Stare Miasto ze słynną Katedrą św. Szczepana.
 • Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg

Dzień 2

 • Śniadanie
 • Pałac Schoenbrunn - zobaczymy m. in.: apartamenty cesarskie, powozownie i ogrody pałacowe z Gloriettą. Czas wolny w ogrodach.
 • Zwiedzanie muzeum figur woskowy Madame Tussauds
 • Wjazd na najwyższy budynek Wiednia czyli Donauturm, skąd obejrzymy panoramę miasta.
 • Obiadokolacja, nocleg

Dzień 3

 • Śniadanie, wykwaterowanie grupy
 • zwiedzanie Bratysławy z przewodnikiem w formie spaceru od Wzgórza Zamkowego po Stare Miasto, zobaczymy m.in. Parlament, Zamek, Katedrę Św. Marcina (zwiedzanie wnętrza największej, najstarszej oraz najbardziej reprezentacyjnej świątyni w Bratysławie), ulicę Michalską i Venturską, Bramę Michalską)
 • Przyjazd do Budapesztu, zakwaterowanie, obiadokolacja
 • Wieczorna wycieczka na Górę Gellerta, gdzie mieści się budapesztańska Statua Wolności i zobaczymy panoramę Budapesztu w nocnej aurze. Powrót do hotelu, nocleg

Dzień 4

 • Śniadanie i wykwaterowanie grupy
 • Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem
 • Wejście na Wzgórze Zamkowe, z którego roztacza się widok na Peszt i Parlament. Zwiedzanie pośród malowniczych ulic historycznego wzgórza, gdzie zobaczymy Zamek Królewski (z zewnątrz), neoromantyczną Basztę Rybacką z 7 wieżyczkami (wejście), Plac św. Trójcy z Katedrą NMPi Plac Bramy Wiedeńskiej.
 • Przerwa na lunch, możliwość zakupu obiadu we własnym zakresie, cena ok. 10-15 Eur/os
 • Wyjazd z Budapesztu w drogę powrotną w godzinach popołudniowych
 • Powrót pod szkołę ok. godz. 2:00 (noc z 4/5 dzień)
Liczba dni: 4   |   Dla kogo: Szkoła podstawowa klasy 4-6 Szkoła średnia
Ceny
Liczba osób Liczba opiekunów Cena
45-46 3 950 zł/os.
40-44 3 1010 zł/os.
min. 30 2 1130 zł/os.CENA ZAWIERA

transport autokarem oraz opłaty drogowe i parkingi, opiekę pilota od rozpoczęcia do zakończenia wycieczki, zakwaterowanie (2 noclegi w hotelu **/*** na obrzeżach Wiednia, 1 nocleg w hotelu **/*** na obrzeżach Budapesztu, wyżywienie (3 śniadania, 3 obiadokolacje), bezpłatny pobyt opiekunów, ubezpieczenie AXA "Kontynenty” KL 10000 EUR + NNW do 2000 EUR

CENA NIE ZAWIERA

posiłków tranzytowychobowiązkowej opłaty programowej (obejmującej bilety wstępów oraz usługi lokalnych przewodników) w cenie ok. 45 EUR/os, dodatkowych wejść i świadczeń niezawartych w programie, opłaty na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) w cenie 10 PLN/os. Dodatkowo uczestników obowiązuje kaucja zwrotna, płatna w hotelu w cenie 15 EUR/os

 

 

Cena kalkulowana przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN. Mniejsze bądź większe grupy kalkulujemy indywidualnie.

INFORMACJE DODATKOWE

MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA TRANSPORTU Z DOWOLNEGO MIEJSCA W POLSCE!

Cena wycieczki skalkulowana została dla grup z Warszawy i okolic. Istnieje możliwość zorganizowania transportu z dowolnego miejsca w Polsce. Podana cena może ulec zmianie, ostateczny koszt wycieczki uzależniony jest od miejsca wyjazdu grupy, terminu realizacji wycieczki i liczebności grupy.

Realizujemy transport autokarami tylko sprawdzonych i cenionych liderów wśród polskich przewoźników autokarowych. Autokary, którymi jeździmy są bezpieczne, mają aktualne badania techniczne i ważne ubezpieczenie OC. Posiadają wygodne fotele rozkładane i/lub rozsuwane na boki, z podłokietnikami oraz posiadają dvd (zazwyczaj 2 monitory).

Program wycieczki jest tak skonstruowany, by w atrakcyjny sposób pod względem turystycznym i edukacyjnym, dostosowany do wieku dzieci i młodzieży pozwolił poznać nowe miejsca, bawił i uczył. Sprawił by dzieci wróciły uśmiechnięte i pełne niezapomnianych wrażeń. Jeśli jednak nasze programy nie spełniają Państwa oczekiwań, na życzenie przygotujemy specjalny program, bogaty w atrakcje spoza oferty, dostosowany do indywidualnych potrzeb grupy. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje.

Podczas pobytu, grupy zakwaterowane są w obiektach przystosowanych do przyjmowania grup szkolnych (Ośrodki Wypoczynkowe, Ośrodki Kolonijne, Pensjonaty, Hostele, Hotele itp.).

Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych pilotów wycieczek zazwyczaj z przygotowaniem pedagogicznym (często również po kursach animacji czasu wolnego), którzy w pełni rozumieją dziecięce potrzeby, a wycieczki zamieniają w prawdziwe przygody.Osoba zgłaszająca:
* pola wymagane loader
Zamów Wycieczkę