Nasze
oferty
Wycieczki po Warszawie wielodniowe
zapewniamy wysokie standardy bezpieczeństwa
Warszawa w skrócie - jednodniowa wycieczka (Polska)
Cena już od 199 zł/os.
Liczba dni: 2   |   Dla kogo: Szkoła podstawowa klasy 1-3 Szkoła podstawowa klasy 4-6 Szkoła średnia

PROGRAM

 

Dzień 1

 • spotkanie pilota/przewodnika z grupą na Dworcu PKP w Warszawie
 • GRA MIEJSKA W STOLICY - nowoczesny sposób na zwiedzanie. Zabawa, wiedza i zagadki czekają na Ciebie i Twoją klasę! Uczestnicy tropią, zdobywają i zwiedzają! Na zakończenie nagrody! Trasa do wyboru m.in.

- „Tajemnice Starego Miasta“ (Stare Miasto ograniczone ulicami Podwale – Krakowskie Przedmieście – Brzozowa)

- „Zapraszamy na salony“ (Krakowskie Przedmieście wraz terenem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Placem Piłsudskiego)

 • STADION NARODOWY - Zastanawiasz się jaki jest Nasz Stadion? Poznaj go z magicznego miejsca. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Punkt Widokowy. To dwa sektory dolnej trybuny na których możesz przebywać tak długo, ile tylko chcesz
 • przyjazd do hostelu, zakwaterowanie, obiadokolacja

Dzień 2

 • śniadanie, wykwaterowanie grupy
 • GMACH SEJMU I SENATU - możliwe zwiedzanie: galerii Sali Posiedzeń Sejmu, hallu głównego, Sali Kolumnowej, „korytarza marszałkowskiego” oraz Sali Posiedzeń Senatu (niedostępna w dni posiedzeń Senatu lub w czasie innych wydarzeń związanych z pracą Senatu)
 • CENTRUM NAUKI KOPERNIK – zwiedzanie wystaw stałych
 • TARAS WIDOKOWY PKiN - podziwianie panoramy Warszawy z najwyższego punktu widokowego w stolicy - z XXX piętra Pałacu Kultury i Nauki
 • pożegnanie z pilotem, wyjazd w drogę powrotną

 

Możesz również SAM skonstruować własny program korzystając dodatkowo z poniższych atrakcji:
 • sens kinowy pełen emocji – wizyta w Cinema Park - udział w całym cyklu programowym składającym się z wizyty w sześciu salach kinowych: sali muzyki, sali interakcji, sali ruchu, sali wyobraźni, sali inspiracji oraz sali 3D.
 • seans w Planetarium Niebo Kopernika
 • wizyta w ZOO
 • Muzeum Powstania Warszawskiego
 • Łazienki Królewskie + wizyta w Pałacu na Wodzie
 • zwiedzanie Pałacu w Wilanowie
 • zwiedzanie Muzeum Techniki
 • zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem jedną z wybranych tras np. "ŚLADAMI BOHATERÓW LALKI BOLESŁAWA PRUSA", WARS I SAWA - SZLAKIEM LEGEND WARSZAWSKICH Dla najmłodszych! Spacer szlakiem warszawskich baśni i legend podczas, którego można wysłuchać fascynujących i tajemniczych opowieści np.o królu Zygmuncie, zamkowej „Białej Damie” czy Syrence.
 • zwiedzanie z przewodnikiem trasą "ŚLADAMI BOHATERÓW KAMIENIE NA SZANIEC - w programie: Pawiak, Powązki, "Aleja Szucha", pod Arsenałem + wizyta w Muzeum Więzienia Pawiak
   


 

Liczba dni: 2   |   Dla kogo: Szkoła podstawowa klasy 1-3 Szkoła podstawowa klasy 4-6 Szkoła średnia
Ceny
Liczba osób Liczba opiekunów Cena
45-46 3 199 zł/os.
40-44 3 215 zł/os.
35-39 3 235 zł/os.CENA ZAWIERA

transport autokarem po Warszawie, zakwaterowanie, wyżywienie HB (1-go dnia obiadokolacja, 2-go dnia śniadanie), opiekę pilota/przewodnika po Warszawie, grę miejską, bezpłatne miejsca dla opiekunów (1 na 15 ucz.), ubezpieczenie uczestników NNW do 10 000 zł/os, podatek VAT-marża.

CENA NIE ZAWIERA

składki na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) w cenie 2 PLN/os, składki na TFP (Turystyczny Fundusz Pomocowy) w cenie 2 PLN/os, biletów wstępu określonych programem, dodatkowy koszt ok. 35-37 zł/os

INFORMACJE DODATKOWE

Cena wycieczki nie zawiera dojazdu grupy do Warszawy. Istnieje możliwość zorganizowania transportu z dowolnego miejsca w Polsce. Koszt uzależniony jest od miejsca wyjazdu grupy, terminu realizacji wycieczki i wielkości grupy.

Realizujemy transport autokarami tylko sprawdzonych i cenionych liderów wśród polskich przewoźników autokarowych. Autokary, którymi jeździmy są bezpieczne, mają aktualne badania techniczne i ważne ubezpieczenie OC. Posiadają wygodne fotele rozkładane i/lub rozsuwane na boki, z podłokietnikami oraz posiadają dvd (zazwyczaj 2 monitory).

Program wycieczki jest tak skonstruowany, by w atrakcyjny sposób pod względem turystycznym i edukacyjnym, dostosowany do wieku dzieci pozwolił poznać nowe miejsca, bawił i uczył. Sprawił by dzieci wróciły uśmiechnięte i pełne niezapomnianych wrażeń. Jeśli jednak nasze programy nie spełniają Państwa oczekiwań, na życzenie przygotujemy specjalny program, bogaty w atrakcje spoza oferty, dostosowany do indywidualnych potrzeb grupy. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje.

Podczas pobytu, grupy zakwaterowane są w obiektach przystosowanych do przyjmowania grup szkolnych (Ośrodki Wypoczynkowe, Ośrodki Kolonijne, Pensjonaty, Hostele itp.) w pokojach 3-,4-,5-osobowych. Większość pokoi posiada prywatną łazienkę (prysznic, wc, umywalka), chyba, że w ofercie zaznaczono inaczej.

Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych pilotów wycieczek zazwyczaj z przygotowaniem pedagogicznym (często również po kursach animacji czasu wolnego), którzy w pełni rozumieją dziecięce potrzeby, a wycieczki zamieniają w prawdziwe przygody.

Na zakończenie wycieczki wszystkim uczestnikom rozdajemy pamiątkowe gadżety.


 

 

 Osoba zgłaszająca:
* pola wymagane loader
Zamów Wycieczkę