Nasze
oferty
Wycieczki 1-dniowe
zapewniamy wysokie standardy bezpieczeństwa
Kopalnia soli Kłodawa - wycieczka jednodniowa (Polska)
Cena już od 84 zł/os.
Liczba dni: 1   |   Dla kogo: Szkoła podstawowa klasy 4-6 Gimnazjum Szkoła średnia

PROGRAM

 

  • podróż do wnętrza Ziemi  w największej czynnej kopalni soli w Polsce! Tu można obserwować na żywo pracę górników, własnoręcznie zebrać kawałki soli!
  • zjazd 600 metrów pod ziemię z prędkością 6 m/s pozostawia niezapomniane wrażenia. Podczas zwiedzania obowiązują kaski,a co też jest atrakcją dla dzieci.
  • w programie ok 2,5 godz. zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej   (przejście wyrobiskami korytarzowymi do podziemnej kaplicy św. Kingi - opiekunki górników solnych, obejrzenie wyeksploatowanych komór solnych ) + oglądanie czynnych i zabytkowych maszyn górniczych. 
Liczba dni: 1   |   Dla kogo: Szkoła podstawowa klasy 4-6 Gimnazjum Szkoła średnia
Ceny
Liczba osób Liczba opiekunów Cena
45-46 3 84 zł/os.
40-44 3 89 zł/os.
35-39 3 99 zł/os.CENA ZAWIERA

program oraz wszystkie opłaty związane z jego realizacją, bilety wstępu, bezpłatne miejsca dla opiekunów (1 na 15 ucz.), przejazd autokarem, opiekę pilota lub przewodnika od rozpoczęcia do zakończenia imprezy, ubezpieczenie NNW AXA.


INFORMACJE DODATKOWE

Program wycieczki jest tak skonstruowany, by w atrakcyjny sposób pod względem turystycznym i edukacyjnym, dostosowany do wieku dzieci pozwolił poznać nowe miejsca, bawił i uczył. Sprawił by dzieci wróciły uśmiechnięte i pełne niezapomnianych wrażeń. Jeśli jednak nasze programy nie spełniają Państwa oczekiwań, na życzenie przygotujemy specjalny program, bogaty w atrakcje spoza oferty, dostosowany do indywidualnych potrzeb grupy. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje.

Cena wycieczki skalkulowana została dla grup z Warszawy i okolic. Istnieje możliwość zorganizowania transportu z dowolnego miejsca w Polsce. Koszt uzależniony jest od miejsca wyjazdu grupy oraz od czasu trwania wycieczki.

Realizujemy transport autokarami tylko sprawdzonych i cenionych liderów wśród polskich przewoźników autokarowych. Autokary, którymi jeździmy są bezpieczne, mają aktualne badania techniczne i ważne ubezpieczenie OC. Posiadają wygodne fotele rozkładane i/lub rozsuwane na boki, z podłokietnikami oraz posiadają dvd (zazwyczaj 2 monitory).

Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych pilotów wycieczek zazwyczaj z przygotowaniem pedagogicznym (często również po kursach animacji czasu wolnego), którzy w pełni rozumieją dziecięce potrzeby, a wycieczki zamieniają w prawdziwe przygody.

NOWOŚĆŁĄCZYMY GRUPY NA WYCIECZKI!!! Aby umożliwić organizację wycieczki uczniom z małych szkół, proponujemy łączenie grup celem wypełniania autokaru. Dzięki tej możliwości, nawet małe klasy liczące np. 15-20 osób mają szansę na wycieczkę w przystępnej cenie! Zachęcamy do zgłaszania chęci wyjazdu i sprawdzania aktualnych ofert.

Na zakończenie wycieczki wszystkim uczestnikom rozdajemy pamiątkowe gadżety.Osoba zgłaszająca:
* pola wymagane loader
Zamów Wycieczkę